Jet White iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus Mı Geliyor?

Jet White iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus Mı Geliyor?

0
PAYLAŞ

Apple’ın kısa bir süre önce tanıttığı yeni iPhone’larda öne çıkan yenilikler arasında kuşkusuz yeni renk seçenekleri yer alıyor. Mat Siyah ve özellikle Jet Black yani parlak siyah bir diğer adıyla simsiyah renk seçeneği oldukça ilgi gördü. Özellikle Jet Black renk seçeneğinde ilgi nedeniyle stok sıkıntıları bile yaşandı. Görünen o ki Apple bu ilgiden oldukça memnun ve yeni bir renk seçeneği yani Jet White renk seçeneği üzerinde çalışıyor.

iPhone 7 önceki modeller iPhone 6 ve iPhone 6S’te olduğu gibi 4.7 inç ekrana sahip. RetinaHD çözünürlüğü bulunan ekranın başarısına yetkililer tarafından özel olarak vurgu yapıldı. Batarya süresi ve performans konusunda iyileştirmeler içeren cihaz yeni nesil A10 işlemci ile geliyor. Cihazın arka tarafında yer alan 12 MP çözünürlüğündeki kamera F1.8 diyafram açıklığına sahip. Gece çekimlerinde oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyan cihazın ön tarafında da 7 MP çözünürlüğünde kamera yer alıyor.

iPhone 7 Plus’ta ise çift kamera lensi bulunuyor. 2x optik yakınlaştırma yapmaya yarayan bu lensler sayesinde iPhone 7 Plus ile çok daha başarılı fotoğrafçılık deneyimleri yaşamak mümkün. 5.5 inç ekrana sahip olan iPhone 7 Plus da küçük kardeşi gibi A10 işlemci ve yeni renk seçeneklerine sahip. Ayrıca daha önce de belirttiğimiz gibi cihazların home yani ana menü tuşu artık mekanik değil, 3D Touch’ı destekleyen bir tuş olarak cihazda yer alıyor.

Jet White yani parlak renk seçeneğini ara bir duyuru ile tanıtması beklenilen Apple söylenenlere göre bu duyuru için Mart 2017’yi bekliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Apple parlak beyaz renk seçeneğine sahip iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı tanıtarak Jet Black ile yakaladığı beğeniyi tekrarlayabilir mi?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK