Jet White İphone 7 Geliyor!

Jet White İphone 7 Geliyor!

0
PAYLAŞ

Apple, son ürettiği İphone 7 model akıllı telefonlarındaki istediği başarıyı 2016 yılı içerisinde aldığı haberlerini duymuştuk. Başta Türkiye ve Dünya’nın her yerinde en iyi akıllı telefon unvanını elinde bulunduran Apple, renk konusunda artık cimri davranmıyor ve daha dikkat çekici, güzel tasarımıyla daha heyecanlı renkleri de artık bünyesinde bulundurmaya başladı.

En son Jet Black modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkan İphone 7, bu renk ile birçok kişinin beğenisini kazanmış ve en çok satanlar arasında Jet Black renginin satıldığı haberleri de kulağımıza gelmişti. Bugünlerde ise ortaya atılan haberler başka bir renginde habercisi oluyor. Bir videoda Jet White İphone 7 modelini gördüğümüz gerçektir. İzleyeceğiniz videoda Jet White renginin ne kadar hoş göründüğüne sizde tanık olacak be bir an önce karşımıza çıksa da alsak diyeceksiniz.

Kasım ayı içerisinde Japonların internet sitesi olan, MAC Otokara tarafından yayınlanan bir raporda İphone 7 Jet White ( bembeyaz ) rengiyle geliyor denildi. Bugünlerde ise bu rapora destek farklı bir yerden geldi.

Sonny Dickson bilindiği üzere İphone 7 ve İphone 7 Plus tanıtımının yapılacağı tarihten 1 hafta önce bir video paylaşarak işte yeni İphone telefonlar böyle olacak demişti. Bugünlerde ise, Sonny Dickson İphone 7 Jet White adında bir telefon üretileceğini söyledi ve ardından bir video paylaştı.

Yapılan bu videodan ortaya çıkan analiz ise şu şekilde, Apple Jet Black ile iyi bir satış oranı yakaladı. Bu başarıyı Jet White ile devam ettirme düşüncesinde ancak Sonny Dickson tarafından ne zaman satışa çıkarılacağı ya da fiyatı hakkında bir bilgi verilmedi.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK