Işık Okulları’nın İlk Tercihi Ncomputing Oldu

Işık Okulları’nın İlk Tercihi Ncomputing Oldu

0
PAYLAŞ

Ülkemizin köklü eğitim kurumlarından biri olan Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları tarafından yapılan testlerden geçen NComputing erişim cihazları artık okulun tüm laboratuarlarında kullanılmaya başlandı.

Bilişim yatırımlarındaki giriş maliyetlerinin azaltılması, laboratuarların yönetiminde kolaylık, bilgi güvenliği ve denetimi, insan gücünden kazanç, bakım ve onarım maliyetleri ve enerji tasarrufu gibi kriterleri göz önünde bulunduran Fevziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları Bilgi İşlem Merkezi NComputing erişim cihazıyla kurdukları demo laboratuarda testler ve incelemelerde bulundu.

Üç kampüsü ve beşbine yakın öğrencisi bulunan Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları yetkilileri, yapılan incelemelerin sonucunda NComputing L300 serisinden memnun kaldıklarını belirterek projeyi onayladı.

Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları, öğrencilerin eğitim sürecinde büyük ve önemli yer teşkil eden laboratuarlarında Ncomputing erişim cihazlarını kullanmaya başladı.

NComputing L300 erişim cihazı tek bir PC üzerinde birden fazla kişiye,  eş zamanlı ve bağımsız çalışma imkânı sağlayan, network tabanlı bir teknolojidir. Küçük boyutlu, düşük güç tüketen, daha az ısı üreten ve çok sessiz çalışan bu cihazlar birden fazla bilgisayarın kullanıldığı şirketler, eğitim kurumları, hastaneler ve devlet kurumları için ideal bir çözümdür.

>>Gençlerin online alışverişte favorisi: Gittigidiyor.com

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK