iPhone’unuzu Sualtı Kamerası Yapın!

iPhone’unuzu Sualtı Kamerası Yapın!

0
PAYLAŞ

iPhone’unuzun 1080p’lik bir kamerası var ve su altında hiç kullanmadınız mı? Acı kayıp!

Suyun 20 feet altında bile iPhone’unuz ile video kaydı yapabilirsiniz -eğer mobil mayonuz varsa. Yeni su geçirmez iPhone 4 ve 4S kılıfları, telefonu tamamen kuru tutuyor. Siz ister caretta-carettaları çekiyorsunuz, isterseniz oğlunuzun suyun altında yaptığı hareketleri.

Concord Keysotone adlı kılıf üreticisi, Keystone ECO MarineCase adlı özel bir kılıf üretti. Hatta bu kılıfın içindeki bir iPhone ile çekilmiş bir video da aşağıda mevcut. İster rafting yapın, ister balıkçılık. iPhone’unuz sudan zarar görmesin, ve kaydettiğiniz anların tadını çıkarın!

Suya karşı tamamen korumalı olmasına rağmen iPhone’unuzu kullanmaktan geri kalmıyorsunuz elbette, suyun altında da olsa iPhone’unuzu tam kapasite dokunmatik olarak kullanabiliyorsunuz. Ayrıca kılıf, telefonunuzu kuma karşı da koruyor.

Bileklik ve siyah – beyaz renk seçenekleriyle gelen kılıf, günlük kullanış için ise pek uygun değil. Yani suya atlamadan önce kılıf değiştirmeniz gerekecek. Aynı günlük kıyafetlerinizle suya atlamadığınız gibi, telefonunuz da günlük kılıfı ile suya girmeyecek elbette.

Ürün, Amazon.com üzerinden 39.90 $ karşılığında satın alınabilir.

>>Siz böyle bir ürünü almayı düşünür müsünüz? Ayrıca iPhone’unuz ile şimdiye kadar hangi çılgınlıkları yaptınız? Bizimle paylaşın!

Yazarın Twitter adresini takip etmek için tıklayın.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK