iPhone’da Android Deneyimi Yaşamak Mümkün

iPhone’da Android Deneyimi Yaşamak Mümkün

0
PAYLAŞ

Evet yanlış duymadınız, iPhone’da artık Android deneyimi yaşayabilirsiniz. Neden böyle bir şey isteyesiniz bilmiyoruz ama bunun artık garip bir formülü var. Geliştirilen bir kılıf sayesinde Android tecrübesini iPhone’nunuzda yaşayabilirsiniz.

android-iphone-case-840x414

Muhtemelen piyasada en kolay aksesuar bulabileceğiniz akıllı telefonların başında iPhone’lar geliyor. Çeşit çeşit, renk renk, desen desen kılıflarıyla bir çok alternatif sunan iPhone için geliştirilen bu kılıf diğerlerinden biraz farklı. Kılıfı telefonunuza taktığınızda ve lightning girişine bağladığınızda her şey hazır hale geliyor. Şimdi yapmanız gereken bu kılıf için özel olarak hazırlanan TENDIGI uygulamasını cihazınıza yüklemek ve Android deneyimini iPhone’da yaşamak.

iPhone 6S Plus için geliştirilen bu kılıfta ARM Cortex-A53 işlemci yer alıyor, yani aslında başlı başına bir cihazın ekranı olarak iPhone’u kullanmış oluyorsunuz. Yıllardır süren Android iOS savaşında geliştiriciler işin rekabet kısmından ziyade eğlenceli yönleri ile ilgileniyor. Taraflar arasında kutsal savaş olarak görülen bu mücadeleyi şimdilik iOS cephesi kaybetmiş gibi görünüyor.

Performans olarak oldukça kötü olduğu gözlenen bu denemenin devamı gelecek mi ya da bir atak da iOS cephesinden mi gelecek bilmiyoruz fakat Windows yüklü MacBook’lar gibi yeni bir akımın ortaya çıkması olası görünüyor. Tasarım açısından beğendiği cihazı alarak daha sonra anakartlı kılıf ile istediği an istediği yazılımı kullanabilen kullanıcılar için bu ne derece önemli bir ihtiyaçtır tartışmaya açık bir konu.

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK