iPhone SE Ve Yeni iPad Pro Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı

iPhone SE Ve Yeni iPad Pro Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı

0
PAYLAŞ

iPhone SE ve yeni iPad Pro, Türkiye’de ön siparişe açıldı. Ülkemizde bugünden itibaren iPhone SE ve yeni iPad Pro ön siparişi verilebilir.

iphonese-yeni-ipadpro

Apple, 21 Mart’taki bahar etkinliğinde yeni nesil ucuz akıllı telefonu iPhone SE’yi ve yeni 9.7 inç’lik iPad Pro’yu tanıtmıştı. Tanıtım sırasında, birçok ülkede ön siparişlerin yakın zamanda başlatılacağı ifade edilmişti. Apple, bugün itibariyle Türkiye’de iPhone SE ve yeni iPad Pro’nun ön siparişlerini başlattı. Bu sayede her iki ürün de Apple’ın kendi mağazası üzerinden kolayca satın alınabilecek.

Hem akıllı telefon hem de tablette mağaza üzerinden çeşitli opsiyonlar arasında seçim yapabiliyorsunuz. Bugünden itibaren iPhone SE ya da yeni iPad Pro satın alanlara ürünler 8 ila 13 Nisan arasında ulaştırılacak. Ancak bu tarih İstanbul’daki müşteriler için… Diğer şehirlerden ön sipariş verenlerin biraz daha bekleyeceği belirtiliyor. Yeni iPad Pro için Smart Keyboard ise ülkemizde henüz ön siparişe çıkarılmadı.

Aşağıdaki bağlantılar üzerinden Apple web sayfasından hem iPhone SE hem de yeni nesil iPad Pro hakkında tüm ayrıntılara sahip olabilirsiniz.

– Apple iPhone SE
– Apple yeni iPad Pro

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK