iPhone 8 Metal Yerine Cam Tasarım İle Gelebilir

iPhone 8 Metal Yerine Cam Tasarım İle Gelebilir

0
PAYLAŞ

Apple tarafından Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus/Pro için henüz söylentiler devam ederken bir iddia da iPhone 8 ile ilgili geldi. Apple tarafından son 4 sezondur metal tasarım ile gelen iPhone’lar tekrar cam tasarıma geri dönebilir.

iphone 8

Apple ürettiği hatta üretmediği tüm ürünler ile gündemi meşgul eden bir firma. Henüz iPhone 7 bile tanıtılmamışken daha şimdiden gelecek yılın modelleri ile ilgili söylentiler başladı bile.

Eylül ayında tanıtacağı akıllı telefonlarının temel hatları netleşen firmanın bu yıl tasarımdan ziyade donanımsal geliştirmeleri ön plana çıkarması bekleniyor. Özellikle iPhone 7 Pro modeli Apple hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Çift kamera 3GB RAM ve smart connector desteği sunması beklenen yeni cihaz için Tim Cook da iddialı açıklamalar yapmıştı.

iPhone 8 veya 7S hakkında ise cam tasarım, OLED ekran gibi yenilikler gündeme gelmeye başladı. Muhtemelen 2017 yılında piyasaya sürülecek olan iPhone 8, yine Apple tarafından üretilen iPhone 4 ve 4S’te olduğu gibi cam metal karışımı bir yapıya sahip olursa yeni ekran boyutunda şık bir tasarım ile karşılaşabiliriz. Tamamıyla çerçevesiz cam tasarıma sahip akıllı telefon  hayalleri kurduğumuz bu günlerde öncülüğü yine Apple yaparak taraflı tarafsız herkesin beğeneceği bir cihaz piyasaya sürebilir. Ne diyelim, henüz iPhone 7’yi bile görmemişken yeni cihazın dedikodularının gelmeye başlaması bizleri de şaşırttı.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK