İphone 7 Plus’da Kamera Hatası

İphone 7 Plus’da Kamera Hatası

0
PAYLAŞ

Apple tarafından en son üretilen ve piyasaya sürülen İphone 7 Plus modelinde gözle görülür ve dikkat çekici kamera tasarımında bir hata olduğu tespit edildi. Konuyla ilgili detaylar;

İphone 7 Plus modelinde gözle görülür olan bu kamera hatası üretimde kronik bir seri ile devam edildiği düşünülüyor. Bu durum ise kullanıcıların iadesine kadar gidebilir.

İphone 7 Plus modelinde ortaya çıkan bu kamera sorunu bir hayli can sıkıcı gibi görünüyor. Yazılımsal bir hatanın olmadığı tamamen tasarımdan kaynaklı hata ile karşılaşan kişilerin iade etmesi söz konusu oldu.

İphone 7 Plus kamera sorunu ise tam olarak şu şekilde fark ediliyor. Kamera uygulamasını çalıştırdığınızda ilk olarak siyah bir ekran sizi karşılıyor. Bu siyah renk sonrasında yeşil ve mor renklere geçiş yapıyor. Sonrasında karşınıza bir uyarı geliyor. ‘’ İphone’un soğumaya ihtiyacı var ‘’ bu mesaja göre cihaz kontrol edildiğinde ise bahsedilen yüksek ısınma derecesine ulaşmamış olması dikkat çekiyor.

Bu hata ile karşılaşıldığında bazı kullanıcılar telefonlarını fabrika ayarlarına geri döndürmüş olsa da sorun hala devam ediyor. Böyle bir sorun ile karşılaşılması durumunda cihazın iade edilmesi için gerekli süreci başlatmanızda fayda var.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK