iPhone 7 Plus’ta Çift Arka Kamera Bulunmayabilir

iPhone 7 Plus’ta Çift Arka Kamera Bulunmayabilir

0
PAYLAŞ

Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefon modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, Eylül ayında gerçekleştirileceği söylenen bir tanıtım lansmanıyla kullanıcılar ile buluşacak. Tanıtımının hızla yaklaştığı yeni iPhone ailesinin büyük ekranlı modeli iPhone 7 Plus hakkında gelen son bilgilere göre daha önce iddia edilen çift arka kamera özelliğinden vazgeçildiği bildiriliyor.

iPhone 7 Plus

Yeni iPhone modellerinde kamera yeteneklerinin daha da güçlendirileceği herkesin bildiği bir durum. 6S modelinde kamera tarafında ciddi bir atılım yapan ve 4K video kayıt özelliğini kullanıcılara sunan Apple, yeni iPhone 7 Plus modeliyle beraber son zamanlarda oldukça popüler olan çift lensli arka kameraya geçeceği yüksek sesle ifade ediliyordu. Fakat gelen son bilgiler, kamera tarafındaki tedarik sorunları ve alışıldık iPhone tasarımının çift kameraya izin vermemesinden ötürü bu özelliğin geçici süreliğine rafa kaldırıldığını gösteriyor.

Bu yeni gelişme henüz bir söylentiden ibaret. Fakat Apple’a yakın analistler bu söylentinin gerçekleşmesi durumunda Cupertinolu teknoloji devinin yenilik gücünü tamamen kaybedeceğini ve yavaş yavaş müşteri kayıplarının başlayacağını ifade ediyorlar. Bakalım Apple merakla beklenen çift arka kamera dönemini yeni iPhone 7 Plus ile mi, yoksa bir süre daha bekleyip yepyeni bir tasarım ile mi başlatacak?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK