iPhone 7 Plus 256 GB Depolama ve Çift Kamerayla Geliyor

iPhone 7 Plus 256 GB Depolama ve Çift Kamerayla Geliyor

0
PAYLAŞ

Cupertino merkezli teknoloji devi Apple, iPhone 7 ailesiyle beraber efsane modelde köklü yenilikler planlıyor. Bir söylentiye göre Apple, iPhone 7 Plus modelinde çift arka kameranın yanında ilk kez 256 GB dahili depolama seçeneğini kullanmayı planlıyor.

iphone 7 plus 256

OnLeaks adlı ünlü Twitter hesabının paylaştığı bir görsele göre iPhone 7 Plus için üretildiği iddia edilen çift kamera sensörü ve SanDisk depolama birimi görülüyor. SanDisk’in NAND depolama birimlerini kullanacak iPhone 7 ailesinin bu resimlere göre 256 GB’lık bir depolama seçeneğinin de olacağı söyleniyor. Böylece kullanıcıların büyük bir şikayette bulunduğu 16 GB’lık depolama seçeneği tarihe gömülerek baz modelde 32 GB harici depolama yer alacak.

Kamera konusunda iPhone 7 Plus’ta LG ve Sony üretimi çift lensli arka kamera bulunacağı daha önceki pek çok sızıntıda söylenmişti. Sızdırılan görselde biri normal, biri geniş açı olmak üzere iki kamera lensinin yer alması da eski sızıntıları doğrular nitelikte. Ayrıca iPhone 6S Plus’ta kullanılan, fakat iPhone 6S’te bulunmayan OIS özelliği yeni her iki yeni iPhone’da da kullanılacak. Geçmiş iPhone modellerine göre çok daha yüksek özellikler ve yepyeni bir tasarım beklenen iPhone 7 serisi, bakalım yeni özellikleriyle kullanıcıları tatmin edebilecek mi?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK