iPhone 7 Hakkında Son Detaylar!

iPhone 7 Hakkında Son Detaylar!

0
PAYLAŞ

Apple’ın üzerinde çalışmaya devam ettiği iPhone 7’si yavaş yavaş kendini belli ediyor. İşte sonraki iPhone’la ilgili son detaylar!

iPhone 7 Hakkında Son Detaylar!

Apple bir sonraki iPhone’u olan iPhone 7’yi çok büyük ihtimalle eylül ayında tanıtacak. Evet, telefonun çıkışına daha çok var ancak şimdiden Apple’ın yapacağı bazı hamleleri kestirmek mümkün. İşte iPhone 7 ile ilgili elimizdeki tüm bilgiler!

Tasarım

iPhone 6S review (19)-650-80

iPhone 6S, 6’ya çok benziyordu ancak 7’de bazı değişimlerin yaşanacağı söyleniyor. En başta telefon 7.1 mm kalınlığında olan 6S’ten daha ince olacak ki; ilk görüşler 6 ile 6.5 mm arasında olacağını söylüyor. Bu incelik pil ömrüne balta vurabilir, uzmanlara göre bu kadar inceltme gereksiz. Ayrıca Apple’ın daha sağlam bir malzeme kullanması da gerekebilir. Ancak bazılarına göre Apple’ın işlemcilerini üreten TSMC kendi parçalarında bir değişiklik yapacak ve diğer alanlardan fedakarlık yapmadan inceltme mümkün hale gelebilir.

Sık sık şikayet alan anten çizgilerine de bir düzeltme yapılacağı belli. Bu, kimilerine göre tamamen kaldırılacak, kimilerine göreyse biraz daha kenarlara doğru taşınacak.

iPhone-7-650-80

Başka bir iddiaya göre iPhone 7 ekranın kenarlarındaki çerçevelerden kurtulacak. Bunun yanında telefonun suya ve toza dayanıklı olması bekleniyor.

Son olarak telefonda 3.5 mm kulaklık girişinin kalkacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bunun yerine lightning girişli veya bluetooth kulaklıklar kullanılacak.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK