İphone 6S Patladı!

İphone 6S Patladı!

0
PAYLAŞ

2016 yılında akıllı telefon üreticilerinin korkulu rüyası haline gelen bataryalardan kaynaklı patlama ve patlamanın sonucunda yangın riski oluşturmasının haberlerini sürekli olarak gündeme getirmekteyiz. Samsung Note 7 model telefonlarında yalanan üretim hatasından kaynaklı patlamaların meydana gelmesi sonucu firma oldukça zor dönemlerden geçmiş ve bu zorlukların artık sonuna gelmişti.

iphone-6s-patladi-4

Piyasadan toplama kararı alınan Note 7’lerden alınan en son haber ise piyasadan % 90 oranında Note 7 modellerin geri iade alındığını yazmıştık. Bugünlerde ise sıklıkla İphone modelleri ile ilgili patlamaların haberlerine rast gelmekteyiz. Apple, Samsung gibi büyük zarar etme niyetinde değil. Geçtiğimiz günlerde ÇİN Hava Yolları uçağında patlayan 6S model telefon için yayınladığı raporda cihazın darbelere karşı maruz kaldığı ve bu sebeple darbeden dolayı telefonun bataryasının sıkıştığını söylemişti. Bu haberimizde ise bir başka İphone 6S haberini sizlere sunacağız.

iphone-6s-patladi-1

İphone 6S Şarj Edildikten Sonra Patladı

Resimlerde görüleceği üzere İphone 6S model telefonun patlamış ve yanmış halini görebilmektesiniz. Bu model telefonların patlamasındaki sebep ise hatalı üretilen seriden kaynaklandığı da söylentiler arasında. Bu sebeple İphone 6S telefonlar toplatılacak mı gibi soruların cevapları da yanıt arıyor nitelikten diyebiliriz.

iphone-6s-patladi-2

Özellikle, İphone 6S model telefonların, şarjlarının %30’dan aniden %0 seviyesine düşüp kendisini kapattığını biliyoruz. Bundan dolayı patlama riski teşkil eden seriler arasında olduğu söylentileri var.

iphone-6s-patladi-3

Son olarak patlamanın nerede çekildiği ile ilgili bir detay yok ancak resimlerde görüldüğü üzere, İphone 6S’in patladığını ve dehşet verici bir görüntü olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK