iPhone 6 Ve 6S’e İkinci Ekranı Getiren Kılıf popSLATE 2

iPhone 6 Ve 6S’e İkinci Ekranı Getiren Kılıf popSLATE 2

0
PAYLAŞ

iPhone 6 ve 6S kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği kılıfların başında cihaza ek güç sağlayan dahili bataryalı kılıfların yer aldığını söylemek sanıyorum çok da yanlış olmaz. Hatta Apple bu ihtiyaca yönelik bir kılıf geliştirdi fakat tasarımından dolayı pek fazla ilgi görmedi. Yeni geliştirilen popSLATE 2 kılıfı ise hem ekstra güç hem de iPhone’nuza ikinci bir ekran sağlıyor.

second screen case

Rusya’dan dünyaya yayılan YotaPhone sahip olduğu ikinci ekranı ile oldukça dikkat çekmişti. Cihazın ön tarafında standart bir ekran yer alırken arka kısmında ise e-ink adı verilen siyah beyaz ve güç tüketimi oldukça düşük bir ekran yer alıyordu. Fakat cihazın gerek donanımsal özelliklerinin çok başarılı olamaması gerekse pazarlama konusunda yetersiz kalınması beklenilen satışların gerisinde kalınmasına neden oldu.

iPhone 6 ve 6S için üretilen bu özel kılıf ise cihazınıza hem ekstra olarak 9 saate varan konuşma süresince yetecek kadar batarya ömrü hem de tıpkı ön yüzde olduğu gibi 4.7 inç büyüklüğünde ikinci bir ekran kazandırıyor. iOS için son zamanlarda popüler olan widgetlardaki bildirimleri gösterebilen ekran her defasında ana ekranı açma ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Başarılı animasyonlu geçişleri, cihaza sağladığı koruma gibi avantajları da bulunan kılıfın iPhone 6 Plus ve iPhone 6S Plus için olan versiyonlarının da yakında piyasaya çıkacağı belirtiliyor.

Kılıfın fiyatına gelince ise 129$’lık bir fiyat etiketi ile karşılaşıyoruz. Apple’ın satışa sunduğu kılıfın fiyatı ile karşılaştırdığımızda popSLATE 2 için iyi bir konumlandırma olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK