iPhone 5se iPhone 5’in Yanında Görüntülendi

iPhone 5se iPhone 5’in Yanında Görüntülendi

0
PAYLAŞ

Apple’ın 4 inçlik iPhone’u geçtiğimiz günlerde iPhone 5se ismiyle ortaya çıkmıştı. Telefon bugün iPhone 5’in yanında görüntülendi.

iPhone 5se iPhone 5'in Yanında Görüntülendi

Bir süredir beklenen iPhone 6C’nin birden yok olması üzerine dikkatler iPhone 5se’ye yöneldi. Son birkaç gündür gündem konusu olan model bu kez tekrar görüntülendi. iPhone 5S tabanlı olması beklenen model minik bir iPhone 6’ya benziyor da diyebiliriz.

Telefon uzun süredir beklendiği üzere 4 inçlik küçük bir ekrana sahip olacak. Özellikleri ise orta seviye; Apple A8  çip setinden güç alıyor ve 8 MP arka, 1.2 mp ön kameraya sahip olacak. 1 GB RAM’li olması beklenen orta seviye model yakın alan iletişimi yani NFC desteğini de beraberinde getirecek. Ayrıca 5se’nin gümüş, uzay grisi, altın ve roze altın renk seçeneklerine sahip olacağı düşünülüyor. Bununla birlikte 5se 449 dolarlık  bir fiyat etiketine sahip olabilir.

Geçtiğimiz yıllarda iPhone 5C ile ucuz iPhone denemesi yapan Apple, pek de uygun olmayan fiyatı nedeniyle telefonu pazarda tutturamamıştı. 2016 yılına yepyeni bir sayfa açmak isteyen Apple, uygun fiyatlı modellerini farklı politikalar izleyerek kullanıcılara satmaya çalışacak. Sizin iPhone 5se’den beklentilerinizi nelerdir?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK