iPhone 5’i Rakipleri ile Kıyasladık

iPhone 5’i Rakipleri ile Kıyasladık

0
PAYLAŞ

Apple, yeni iPhone’u resmi olarak tanıttı. Büyüyen ekranı ile dikkat çeken iPhone 5’i rakipleri ile ayrı ayrı kıyasladık.

Mobil dünyanın gündemini uzunca bir süredir meşgul eden yeni nesil iPhone sonunda düzenlenen özel bir etkinlik ile resmiyet kazandı. Güçlenen donanımı ve büyüyen ekran boyutuna rağmen beklentilerin bir parça altında kaldığı düşünülen iPhone 5, NFC gibi olması beklenen bazı özelliklere ise sahip değil.

Çıkışı ile birlikte ikinci el iPhone piyasasını yine canlandıran cihazın nasıl bir satış rakamı elde edeceği şimdiden merak konusu olmuş durumda ancak yine kısa sürede milyonlarca adet satılacağından şüphe yok.

Akıllı telefon pazarında son dönemde birçok yeni model ortaya çıktı. Pazarın lider ismi Samsung en iddialı marka olurken, Windows Phone 8 yüklü akıllı telefonlar da rekabetin dozajını artıracak önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor.

Yazımızın devamında iPhone 5’i en güçlü 8 rakibi ile kıyaslamaya çalıştık. Şimdi sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri o cihazlar ile baş başa bırakalım.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK