iPad Air 3 ve iPhone 5se 18 Martta Satışa Çıkacak

iPad Air 3 ve iPhone 5se 18 Martta Satışa Çıkacak

0
PAYLAŞ
CUPERTINO, CA - OCTOBER 16: A touch I.D. pad is seen on the new iPad Mini 3 during an Apple special event on October 16, 2014 in Cupertino, California. Apple unveiled the new iPad Air 2 and iPad Mini 3 tablets and the iMac with 5K retina display. (Photo by Justin Sullivan/Getty Images)

Apple’ın mart ayında düzenleyeceği bir lansmanda tanıtacağı yeni nesil iPad Air 3 ve 4 inçlik iPhone 5se hakkında taze bilgiler ortaya çıktı.

iPad Air 3 ve iPhone 5se 18 Martta Satışa Çıkacak

İsimsiz kaynaklardan basına giren yeni bilgiler, Apple’ın cihazları ile ilgili önemli bir detayı ortaya koydu. Daha önceden bilinenler doğruysa, Apple, 4 inçlik iPhone 5se’yi ve iPad Air 3’ü 15 martta tanıtacak. İddialara göre Apple, salı günü gerçekleşecek olan lansmanın hemen ardından 18 mart cuma günü tabletini ve minik telefonunu çevrimiçi web sitesinde ön siparişe açacak. Kesin olmayan bu bilgiler şimdilik doğru olsa bile Apple ilerde planlarını değiştirebilir, ancak sızıntılar gerçekten çok uzak görünmüyor.

Önümüzdeki ay içinde tanıtılacağına kesin gözüyle bakılan iPhone 5se, 2013 yılında çıkan iPhone 5S’in bir nevi güncellenmiş hali olacak. Apple A9 çipsetinin yer alacağı cihazda NFC ve Apple pay desteği bulunacak. Ayrıca 5se’de iPhone 6’da bulunan kamera lensinin aynısı tercih edilecek.

Yeni tablet iPad Air 3 ise yepyeni değişiklikleri beraberinde getiriyor olacak. İlk kez iPad Pro ile gelen smart connector gibi aksesuarlara sahip olacak. Kendi üzerinde ise 4 hoparlör, led flaş gibi yeniliklerle beğeniye sunulacak.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK