iPad 2’ye Özel Klavye- Kılıf

iPad 2’ye Özel Klavye- Kılıf

0
PAYLAŞ

Özellikle Apple ürünleriyle birlikte popüler olmaya başlayan kılıflar, iPad 2’nin Smart Cover ürünüyle birlikte zirve yaptı. Her zaman güzellik için alüminyum cam gibi malzemeler kullanan Apple, bu sebeple çok narin ve çabuk çizilen ürünlere sahip. Kılıfları bu kadar popüler yapan da bu olsa gerek.

Ancak söz konusu tablet olduğunda kılıfların sadece ‘koruma’ görevi yapması yeterli olmuyor. Şarj edebilen, cihazın ergonomik konumlarda durmasını sağlayan ve klavye özelliği sunan kılıflar çoğunlukla daha popüler oluyor. Logitech ve ZAGG’ın birlikte hazırladığı ‘Keyboard Case’ ürünü de bu özelliklere yoğunlaşıyor.

Logitech ve genellikle ekran koruyucu gibi ürünleriyle tanıdığımız ZAGG, işbirliğine giderek Keyboard Case’i geliştirmiş. Cihazın ön yüzüne tam oturan bir alüminyum kapak olan ürün, alt kısmında da bir klavyeyi gizliyor. Bu kılıfı cihazın üzerinden çıkartıp ters çevirdiğinizde karşınıza bir klavye ve bir dock çıkıyor. iPad 2’yi ister yatay ister dikey konumlandırarak tüm fonksiyonları klavye üzerinden yönetebiliyorsunuz.

Ayrıca Keyboard Case’in dahili bir bataryası bulunuyor ve bu batarya microUSB üzerinden şarj edilebiliyor.

Daha önce ZAGGmate adıyla satılan ürünün yenilenen versiyonu olarak nitelendirebileceğimiz Keyboard Case, Logitech tarafından üretiliyor ancak sadece ZAGG tarafından satılıyor. Ürünün fiyatı ZAGG’in internet sitesinde 99 Dolar. Ayrıca iPad için de Keyboard Case mevcut.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK