iOS 10.3 Testleri 10 Ocak’ta Başlıyor!

iOS 10.3 Testleri 10 Ocak’ta Başlıyor!

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz ayın başlarında yayınlanan İphone güncellemesi olan 10.2’ nin ardından Apple yepyeni bir güncelleme olan iOs 10.3 testlerine başlayacak.

Aldığımız haberler doğrultusunda kaynaklarımız Apple iOS 10.3 ilk betası için çalışmaları başlatarak 10 Ocak 2017 tarihinde bu güncelleme ile ilgili çalışmaları başlatarak test edecektir. Bu bilgiyi bizimle paylaşan kaynak ise Sonny Dickson olmuş ve daha önce Apple ile verdiği hiçbir haberde yanılmamıştır.

iOS 10.3’ ün Getirdiği Yenilikler

iOS 10.3’ ün test edilme haberini veren Dickson’ göre iOS 10.3 güncellemesi İphone kullanıcılarına Tiyatro Modu getirecek olup, bu uygulamanın ikonu ise mısır patlağı olacaktır. Mısır patlağı ile gelecek uygulamanın ise işlevi hakkında tam detaylı bilgi bulunmamaktadır. Yapılan araştırmalara göre aratılan 10.3 güncellemesi sürekli aratılmakta olup, bu durum bu güncellemenin kısa süre içerisinde yayınlanacağı anlamını taşımaktadır. iOS 10.3 İPad’ ler için de bir haberci olabilir. iOS 10.3 kodları incelenmesinin ardından yeni donanım hakkında bilgi sahibi oluna bilinir.

Bu güncellemenin yayınlanmasının ise yeni İPad’ lerin de çıkacağı düşünülmektedir. Çünkü geçen Mart, Nisan aylarında güncellemelerin ardından yeni İPad’ ler tanıtılmış ve piyasaya sunulmuştu. Bunun için bunun ardından da böyle bir gelişmenin olması şaşırtıcı olmaz. Şuan iphone kullanıcıları iOs 10.3 güncellemesini merakla beklemektedir.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK