Instagram iOS İçin Çoklu Hesabı Test Ediyor

Instagram iOS İçin Çoklu Hesabı Test Ediyor

0
PAYLAŞ

Daha önce Android için testlere başlayan Instagram, iOS için çoklu hesabı test ediyor. Sosyal ağ, mobil uygulamalarına yakın zamanda çoklu hesabı ekleyebilir.

instagram-ios-coklu-hesap

Birkaç ay önce Android için 3D Touch özelliğinin duyurusunu yapan Instagram, mobil platformlara yönelik desteğini hızla artırmaya devam ediyor. İlk olarak Apple’ın yeni nesil iPhone’larla birlikte sunduğu 3D Touch destekli ekran, baskıya duyarlı olarak telefonda çeşitli işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlıyordu. Artık bu özellik, donanımsal olmasa da yazılımsal şekilde Android’li modellere de yavaş yavaş kullanılabilir hale geliyor. Az önce de belirttiğimiz gibi bunun ilk örneklerinden birini Instagram yaptı ve Android uygulamasını güncelleyerek uygulamaya 3D Touch özelliğini ekledi.

Instagram’ın mobil uygulamalarının yeni versiyonlarında  da ek özellikler sunmaya devam edecek. Son olarak şirketin hem Android hem de iOS tarafındaki uygulamalarında kısa bir süre içerisinde çoklu hesap özelliğinin sunulacağı üzerinde duruluyor. Instagram, geçen yıl Kasım’da Android uygulamasında çoklu hesap özelliğinin testlerine başlamıştı. Şimdi de benzer şekilde iOS’ta çoklu hesap özellikleri test ediliyor.

Instagram’a bu özellik dahil edildiğinde birden fazla hesabı olan kullanıcılar böylece çıkış yapmadan hesaplar arasında kolay ve hızlı bir şekilde geçiş yapabilecek. Özellikle sosyal medya yönetimi yapan kişiler ve ajanslar için bu özelliğin çok faydalı olacağını söyleyebiliriz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK