Instagram 6.20.0 yeni filtrelerle yayınlandı

Instagram 6.20.0 yeni filtrelerle yayınlandı

0
PAYLAŞ

Dünyanın en büyük fotoğaf paylaşım servislerinden biri olan Instagram, 6.20.0 sürümü ile kullanıcılara yeni filtre ve özellikler sunuyor.

Instagram

Instagram 6.20.0 sürümün numarasına güncellendi

Her yayınlanan güncelleme ile filtre çeşitliliğini arttırmaya başaran Instagram uygulamasının, Android ve iOS sürümleri için  yayınlanan en son güncellemesi,  Lark, Reyes ve Junoadı verilen 3 farklı filtreyi kullanıcıların beğenisine sundu. Lark adlı filtre, kırmızı tonları soluklaştırırken mavi ve yeşil tonları öne çıkartan bir renk dağılımına sahip. Reyes ise çekilen fotoğraflara tozlu ve klasik bir hava katıyor.  Son olarak Juno’dan da bahsetmek gerekirse, bu filtreyi uygulayan kullanıcılar, yeşil tonları öne çıkaracak şekilde vurgularken, diğer sıcak tonları da benzer şekilde dikkat çekici hale getiriyor ve beyaz tonları da ışıltılı bir şekle sokuyor.

instagram

Instagram 6.20.0 sürümü ile birlikte gelen bir diğer yenilik ise “hashtag” kullanımlarına emoji eklenebilmesi oldu. Kullanıcılar paylaşımlarının daha fazla kitleye hitap etmesi için hashtag kullanırken # işaretini devamında emoji’de kullanabilecek. Instagram uygulamasının son sürümüne aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.

instalink

 

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK