Huawei’nin Yeni Kozu Vision (Video)

Huawei’nin Yeni Kozu Vision (Video)

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Huawei Vision, orta segment akıllı telefonlar arasında iddialı bir model olacağa benziyor. Genellikle uygun fiyatlı akıllı telefonlar üreten Huawei, bu sayede operatör telefonlarında tercih ediliyor. Bunun son örneği kısa bir süre önce satışa sunulan Turkcell T20.


Fakat Huawei Vision, daha önce gördüğümüz Huawei modellerinden biraz farklı. Son dönemde popüler hale gelen yekpare (Tek parça) alüminyum gövdeye sahip olan Vision, bu sayede hem çok dayanıklı hem de kaliteli görünüyor. Android 2.3 işletim sistemiyle gelen cihazda standart arayüz tercih edilmemiş. Bunun yerine 3D efektleriyle dikkat çeken bir arayüz geliştirilmiş. Huawei, SPB Shell 3D’nin özelleştirilmiş versiyonu olan bu arayüze çok güveniyor.

Vision, 1GHz’lik işlemcisiyle Huawei’nin en güçlü telefonu olma özelliği de taşıyor. Huawei Vision yakında Türk kullanıcılarına da ulaşacaktır. Belki de yeni operatör telefonları Vision üzerine geliştirilebilir. Bu cihaz uygun fiyat politikasıyla çok başarılı olabilir.

Vision’ı yakından tanımak için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.


Huawei akıllı telefonlarını kullandınız mı?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK