Huawei P9’un Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Huawei P9’un Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

0
PAYLAŞ

Huawei’nin bir süredir beklenen üst seviye modeli, kılıfının içerisinde de olsa canlı canlı görüntülendi. İşte Huawei P9’un yeni fotoğrafları.

Huawei P9'un Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Huawei yeni üst seviye modeli Huawei P9 üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Gelişmeler sürerken cihaza ait yeni bir fotoğraf da basına sızdı. Kılıfıyla birlikte arka yüzü görünen akıllı telefonun çift kameraya sahip olacağı da onaylanmış oldu. Ayrıca arka tarafta çift led flaş ve parmak izi okuyucusunun bulunduğu da net şekilde görünüyor. Ayrıca modelde lazer oto fokus da her alabilir.

d

Ortaya çıkan farklı fotoğraflar modelin üretim bandından görüntüleri de basına sunuyor. Mart ayı içerisinde tanıtılması beklenen modelin henüz hala netleşmeyen beklenen teknik özelliklerini de sıralamak gerekirse, 5.2 inç Quad HD ekran, Huawei tasarımı Kirin 950 işlemci, 4 GB RAM.

Adsız

Android 6.0 Marshmallow’la kutusundan çıkacak olan modelde Huawei tasarımı Kirin 950 işlemci yer alması da sürpriz değil. Çinli firma, her geçen gün daha fazla kendine ait parça üretmek için çaba sarfediyor. Bunun sonu nereye varır bunu da hep birlikte göreceğiz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK