Huawei Mate 9 Tekrar Görüntülendi

Huawei Mate 9 Tekrar Görüntülendi

0
PAYLAŞ

Huawei’nin bu günlerde sıkça konuşulan ve beklenilen akıllı telefonu Mate 9 tekrar görüntülendi. Pro modelinin de geleceği belirtilen cihazın bu kez fotoğrafları sızdırılan sürümü standart modeli gösteriyor.

5.9 inçlik QuadHD ekrana sahip olacağı belirtilen Huawei Mate 9’un çift kamerası P9’da da olduğu gibi Leica imzası taşıyor. iPhone 7 Plus’ın çift kamerası ile ortaya çıkan 2X optik yakınlaştırma konusunu bir adım ileriye taşımayı planlayan Huawei’nin yeni cihazı 4X optik yakınlaştırma yapabilecek.

mate-9-scroll-com-tr

Tanıtım görsellerinde bugüne kadar deneyimlemediğiniz kadar başarılı bir performans ve batarya süresi sunacağı belirtilen cihazın özellikle Pro modeli bir adım öne çıkıyor. Ortak özellikleri 5.9 inç büyüklüğünde ekran, Kirin 960 işlemci ve Leica imzalı çift kamera lensi olan cihazların farklılıkları da dikkat çekici. Standart modelin FullHD, Mate 9 Pro’nun ise QuadHD ekranla tanıtılacağı belirtiliyor. Ayrıca 4GB RAM’e sahip olan Mate 9’dan Pro modeli sahip olduğu 6GB RAM’le de ayrılıyor.

Daha önce sızdırılan görsellerin Pro modeline ait olduğu belirtilirken bu kez sızdırılan ve düz ekranlı modelin standart Mate 9’un fotoğrafları olduğu belirtiliyor. Çift renkli kasa yapısı ile dikkat çeken cihazın çift kamerası kasadan bir hayli çıkıntılı yapıya sahip.

Metal yekpare gövdesi ile görüntülenen cihazın standart sürümü 1080p çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. 1300$ fiyat etiketine sahip olacağı belirtilen Mate 9 Pro’nun ise ekranının çift taraflı kavise ve QuadHD çözünürlüğe sahip olduğu da gelen bilgiler arasında.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK