Huawei IDEOS X5 Türkiye’de

Huawei IDEOS X5 Türkiye’de

0
PAYLAŞ

Huawei, Turkcell ve KVK işbirliğiyle pazara sunduğu IDEOS X5’i tanıttı. Adile Sultan Sarayı üst bahçede düzenlenen tanıtım gecesinde konuklar, Ozan Doğulu’nun DJ’liği eşliğinde keyifli saatler geçirdi.

Huawei, “Akıl küpü” IDEOS X5’i 10 Haziran itibarıyla Türkiye’de ilk defa Turkcell İletişim Merkezleri’nde tüketicilerin beğenisine sunuyor. Üstelik IDEOS X5, Turkcell aboneleri için 36 TL x 24 ay ödeme kolaylığı ve ayda 250MB bedava internet avantajıyla satışa çıkıyor. Huawei, diğer modeli IDEOS’u ise 27 TL x 24 ay gibi ulaşılabilir fiyatı ve aylık 250MB internet hediyesi ile “cep telefonu yerine herkese akıllı telefon” sloganıyla satışa sunuyor.

Huawei IDEOS ürün ailesine KVK ile anlaşmalı Turkcell bayilerinde ise Yapı Kredi, İş Bankası, Finansbank, Akbank, Garanti Bankası, HSBC ve Citibank kartlarına peşin fiyatına 9 aya varan taksitlerle sahip olmak mümkün. IDEOS X5 569 TL, IDEOS ise 399 TL peşin fiyatına satışa sunuluyor.

Huawei’nin Google işbirliğiyle ürettiği IDEOS’la, “Cep telefonu yerine herkese Android akıllı telefon” öneren Huawei’nin Genel Müdürü Philip Zhihui Liang, gecede bir konuşma yaptı. Liang, Huawei’nin 2011’de “10 Milyon Kulübü”nü hedeflediğini vurgulayarak şöyle konuştu:

“2010 yılından Fortune Global 500 listesinde yer alan Huawei olarak, tüketicilere akıllı telefonları uygun fiyatlarla alabilecekleri mesajını vermek istiyoruz. Piyasaya sürdüğümüz IDEOS ürün ailesi 2011’in ilk çeyreğinde büyük başarıya ulaştı ve dünya çapında 2.3 milyon birim akıllı telefon sevkedildi. Türkiye’de ise müşterilerimizin talepleri dogrultusunda hazırladıgımız özgün ürünlerle %10 pazar payına sahip olduk. Türkiye’de akıllı telefon penetrasyonu halen Avrupa ve Amerika’nın gerisinde. Biz 2011 yılında akıllı telefon payının hızla artacağını düşünüyoruz. Bu çerçevede, Turkcell ve KVK ile başlattığımız bu işbirliğinden çok memnunuz. Geniş kitleleri ulaşılabilir, hesaplı akıllı telefonlarla buluşturarak Türkiye’de rakiplerimizden farklılaşacağız. “Hayat Onunla Kolay” sloganıyla tüketicilere gelişmiş ürün portfoyümüzü ulaştıracağız.”

Siz hangi akıllı telefonu kullanıyorsunuz?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK