Huawei Ascend P1, Avrupa’dan önce Türkiye’de

Huawei Ascend P1, Avrupa’dan önce Türkiye’de

0
PAYLAŞ

Sınıfının en hızlı ve en etkileyici akıllı telefonu Huawei Ascend P1, Turkcell avantajlarıyla Avrupa’dan önce Türkiye pazarına merhaba diyor.

Bu yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı’nda “Güzellik ve Zekayı Buluşturan Akıllı Telefon” sloganı ile tanıtılan ve üst segmentte boy gösteren Huawei Ascend P1 modeli Turkcell işbirliği ile Avrupa’dan önce Türkiye’deki kullanıcılarla buluşuyor.

İnceliği, hafifliği ve şık tasarımı ile dikkat çeken Huawei Ascend P1, Turkcell satış kanalları üzerinden ayda 45 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle tüketiciye sunuluyor.

2012’yi kendi markasını taşıyan akıllı telefon ve tablet ürünleri açısından hareketli bir yıl olarak planlayan Huawei; bir telefonun ne sadece güzel ne de sadece akıllı olması gerekmediğini, güzellik ve zekayı buluşturabileceğini de kanıtlıyor. Telefonlarında modaya uymak isteyen ve şık tasarım arayan tüketicilere hitap eden Ascend P1 7,68 milimetrelik ince gövdesiyle zarafetini ortaya koyuyor.

Ascend P1 Corning  Gorilla  cam kaplama 960×540 çözünürlüklü 4,3 inç Süper AMOLED dokunmatik ekranı, çift çekirdekli 1.5 GHz TI OMAP 4460 Cortext-A9 işlemcisi ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi ile kendi sınıfının en hızlı ve en etkileyici akıllı telefonu olma özelliği taşıyor.

>>World of Warcraft Filminde Şok Gelişme

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK