Huawei Ascend D Quad Ne Zaman Çıkacak

Huawei Ascend D Quad Ne Zaman Çıkacak

0
PAYLAŞ

Huawei’nin 2012 yılındaki en önemli cihazlarından biri olan dört çekirdekli işlemciye sahip Ascend D Quad modelinin ne zaman çıkacağı belli oldu.

Huawei’nin MWC 2012’de duyurduğu akıllı telefonlardan biri olan Ascend D Quad, tanıtıldığı andan itibaren ciddi manada ilgi görmüştü. Fuarın en çok konuşulan cihazlarından olan telefonun çıkışının gecikmesi bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmıştı.

Dünyanın en hızlı akıllı telefonu olarak iddialı bir çıkış yapan akıllı telefonda Huawei Ascend D Quad’da Huawei tarafında geliştirilmiş dört çekirdekli bir işlemci bulunuyor. 16 çekirdekli GPU ünitesi ile grafiksek anlamda da bir hayli güçlü olan akıllı telefonun en yakın rakibinden %49 daha hızlı olduğu iddia edilmişti.

http://www.scroll.com.tr/69239/huaweinin-super-hizli-android-telefonlari-duyuruldu/

Telefona dair merakla beklenen sorunun yanıtı ise aslında çok kesin değil. Ağustos ayı içinde Çin’de vitrinlerdeki yerini alacak olan akıllı telefon, Eylül ayından itibarense diğer bölgelere gönderilmeye başlanacak. Muhtemelen yıl bitmeden de birçok bölgede kullanıcılara ulaşmış olacak. Çıkış tarihi ile rakiplerinde geri kalan Huawei’nin satış rakamlarında bu cihaz ile dünya genelinde nasıl bir başarı yakalayacağı ise şimdiden mera konusu olmuş durumda.

Android İşletim Sistemine Sahip Uygun Fiyatlı 10 Akıllı Telefon

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK