HTC’den Kulaklık Girişi Olmayan Telefon Geliyor!

HTC’den Kulaklık Girişi Olmayan Telefon Geliyor!

0
PAYLAŞ

12 Ocak tarihinde tanıtımı yapılması planlanan HTC’nin yeni modelini ismi, Ocean Note olacak. Araştırmalarımızın sonucunda ortaya çıkan sonuç ise harika özelliklere sahip olacağı yönünde!

Daha önceki yaptığımız bir habere göre HTC’nin diğer markaların yanında bir gölge olarak kalmasını ele almıştık. Akıllı telefon tarafında lider konumda olan Samsung ve Apple cihazlarının revaçta olması nedeniyle HTC başta olmak üzere birçok markanın ürettiği telefonlar istediği başarıyı yakalayamadı.

Ancak HTC, 2017 yılına damga vuracak bir modeli piyasaya sürmek için kolları çoktan sıvadı. HTC Ocean modelleri adı altında 3 farklı modelin tasarımını ve testlerini bitirdi. Sırada ise tanıtımının yapılacağı tarih verildi ve büyük bir heyecanla akıllı telefon meraklıları bu tanıtımın yapılacağı 12 Ocak 2017 gününü beklemeye başladı.

HTC’nin 2017 yılının Ocak ayında çıkaracak olduğu Ocean modellerinin isimleri ise şu şekilde; Ocean Master, Ocean Note ve Ocean Smart olacak. En son piyasaya çıkan HTC 11’den istediğini alamayan HTC bu farklı modeller ile bende buradayım diyecek.

Alınan bilgilere göre HTC Ocean Note hakkında şu bilgilere yer verildi.

Ocean Note kamera konusunda oldukça iddialı geliyor. En son yapılan DxOmark şirketi akıllı telefonların tarafsız olarak puanlamasını yapan bir şirket olarak biliniyor. Google Pixel modeli için en iyi notu veren DxOmark bu defa HTC Ocean Note modelinin test halindeki cihazını ele aldı ve Google Pixel’den daha iyi puan alan HTC Ocean Note olduğunu söyledi. Bu sayede dünyanın en iyi kamerasına sahip telefonu olarak kayıtlara geçecek.

HTC Ocean serilerinden 3.5 mm çapında olan jack girişini de kaldıracağını açıkladı. Apple ve Lenovo gibi markalar da aynı işlemi uygulamışlardı. Aynı zamanda 3 farklı renk seçeneği ile gelecek modellerin çift sim kart desteklediği söyleniyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK