HTC One M8 Tüm Özellikleri

HTC One M8 Tüm Özellikleri

0
PAYLAŞ

Donanım tarafındaki geliştirmeler dikkat çekiyor

Qualcomm’un 2.3 GHz hızında çalışan Snapdragon 801 chipsetini kullanan M8, Adreno 330 grafik işlemci ve 2 GB RAM ile geliyor.

Cihazda 16 ve 32 GB dahili hafıza seçenekleri yer alacakken, HTC’nin önceki modeline yer vermediği microSD kart girişi M8’de bulunuyor. Böylece hafızayı 128 GB’a kadar çıkartabileceğiz.

HTC_One_M8_scroll_2

Gelişmiş kamera özellikleri

HTC’nin Duo Camera teknolojisini kullanan yeni One, çekilen fotoğraflarda cihaza derinlik bilgisi sağlıyor ve bu da çok daha gerçekçi fotoğrafların çekilmesini sağlıyor.

HTC’nin One modelinde kullandığı Ultrapixel teknolojisini temel alan ana kamera, 1/3 inç büyüklüğünde sensörüyle dikkat çekiyor. 2 mikron piksel büyüklüğü sunan yeni kamera, f/2.0 diyafram ile düşük ışıkta daha başarılı sonuçlar verebiliyor. Ultrapixel teknolojisini kullanan kamera, 4 Megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor.

HTC_One_M8_Zeo

HTC One M8, iPhone 5S ve Galaxy S5’deki gibi iki farklı tondaki LED flaşa yer veren cihaz, oldukça hızlı bir şekilde görsellere fokuslanabililiyor. M8 sadece 0.3 saniyede fokus yapabiliyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK