HTC One M8 Kamera Deneyimi

HTC One M8 Kamera Deneyimi

1
PAYLAŞ

Ultrapiksel ve Duo kamerayla beraber çift LED flaş başta olmak üzere pek çok teknolojiyle donatılan HTC One M8, bakalım nasıl bir kamera performansı sunuyor? İşte HTC One M8 Kamera Performansı

HTC‘nin Nisan ayı içerisinde satışa sunduğu yeni amiral gemisi HTC One M8, sunduğu ek özelliklerle beğeni toplayan bir model olmayı başardı. Kısa sürede etkili bir satış ivmesi yakalayan HTC One M8, firmanın ikinci çeyrekte kara geçmesinde de büyük bir etmen olmayı başardı.

İzleyemeyenler HTC One M8 incelememizi aşağıdaki linkten izleyebilirler.

HTC One M8 İnceleme

HTC One M8 ile ilgili pek çok özel içerik hazırladık. Bunlardan bir tanesi de cihazın oldukça merak edilen kamera performansı üzerine hazırlandı. Duo Camera, Ultrapiksel teknolojisi ve çift LED flaş gibi gelişmiş özelliklerle donatılan, çok hızlı netleme ve fotoğraf çekme özelliklerine sahip HTC One M8′in kamerası neler yapabiiliyor? İşte bunun cevabını sizlere sunmak için Caddebostan sahile indik ve pek çok fotoğraf çektik.

HTC One M8 Kamera

Kamera Özelliklerini Hatırlayalım

HTC’nin One modelinde kullandığı Ultrapixel teknolojisini temel alan ana kamera, 1/3 inç büyüklüğünde sensörüyle dikkat çekiyor. 2 mikron piksel büyüklüğü sunan yeni kamera, f/2.0 diyafram ile düşük ışıkta daha başarılı sonuçlar verebiliyor.  M8 sadece 0.3 saniyede fokus yapabiliyor.

İçeriğimizin videosunu aşağıdan izleyebilir, başta sıralı çekim modları olmak üzere pek çok fotoğrafları gerçek çözünürlüğünde ilerleyen sayfalarda görüntüleyebilirsiniz. Şimdi sizi videomuzla başbaşa bırakalım. İyi seyirler.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

  1. Önce kendi yayın kameranızın WB ayarını yapın yahu 🙂 Güneşin altında renkler buz gibi 🙂

BİR CEVAP BIRAK