HTC One M10 Farklı Bir İsimle Karşımıza Çıkabilir

HTC One M10 Farklı Bir İsimle Karşımıza Çıkabilir

0
PAYLAŞ

Tayvanlı akıllı telefon üretici HTC, amiral gemisi özelliklere sahip akıllı telefonu HTC One M10‘ü Barselona’da düzenlenen MWC 2016’da değil, Mart ayında düzenleyeceği özel bir etkinlikle tanıtmayı tercih etmişti. İlk tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlanan cihaz ile ilgili yayılan son iddialar ise HTC’nin amiral gemisini farklı bir isimle karşımıza çıkabileceğiyle ilgili.

htc one m10

Mobil dünyanın iki önemli casusu olarak anılan OnLeaks ve Evan Blass, Twitter’da paylaştığı tweetlerle cihazın One model ekini bir kenara bırakıp HTC 10 olarak piyasaya çıkabileceğini ima etti. OnLeaks’in paylaştığı ekran görüntüsünde yazan cihaz adı ise bu iddiayı destekler nitelikte. Eğer böyle bir değişikliğin doğru olması halinde HTC 3 kuşaktır süren model adlandırma düzenini terk edecek. Ayrıca bu değişikliğin markanın özellikle tasarım anlayışında çok keskin hamleler yaptığının göstergesi olduğu ifade ediliyor.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü One M9 modelinden istediği başarıyı sağlayamayan HTC’nin bu hamleyle beyaz bir sayfa açmak istediği görünüyor. Bakalım Tayvanlı markanın son kozu HTC One M10 yerine HTC 10 adıyla mı piyasaya çıkacak?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK