HTC Ocean Serisi Geliyor!

HTC Ocean Serisi Geliyor!

0
PAYLAŞ

Tavyan’ lı HTC markalı akıllı cihaz üreten firma yakın bir süre içerisin de yepyeni modelini piyasaya sunacaktır. Bu cihaz yapılan açıklamalara göre serinin tepe modeli olarak bilinecek olup, HTC Ocean Note olarak bilinecektir. Bu cihaz hakkında bazı detaylar sızmış olup onları sizler ile paylaşacağız.

HTC akıllı cihaz markası özellikle son zamanlar da birçok kullanıcı tarafından tercih edilmekte olup, oldukça kaliteli ürünleri piyasaya sunmaktadır. Bu sektörde diğer markalara kıyasla oldukça az satılsa da HTC hız kesmeden üretimlerine ve yeni keşiflerine devam etmektedir. HTC yepyeni akıllı telefonu ile piyasaya geleceği duyurulmakta olup, Ocean serisini bir parçası olarak sürülen b u cihazın oldukça ses getireceğini düşünmektedir.

HTC Ocean Note Neler Olacak? 

12 Ocak tarihinde sunulması ve tanıtılması beklenen bu cihaz oldukça yenilik getirecek gibi düşünülmektedir. Media Tek tarafından geliştirilen bu cihazın henüz tam detaylı olarak özellikleri ve işlemcisi belli değildir. Bu modelin özellikle kamera, ekran ve kulaklık ile ön plana çıkacağı ve satışlarının üst safhaya çıkacağı düşünülmektedir. HTC 10 Evo modelinde kulaklık girişini arkasın da bırakarak yepyeni bir teknoloji ile otomatik ses düzeyi belirlenmesini uygulayan HTC bu özelliklere yeni çıkaracağı cihazda da yer verecek gibi görünmektedir.

Ekran özelliklerine değinecek olursak eğer düz ekran yerine bu modelin de Samsung’ un da yaptığı gibi kavisli ekran kullanacağı ve bu yeni cihazın o şekilde piyasaya çıkacağı düşünülen bilgiler arasındadır. Kamera konusunda ise oldukça iddalı olan HTC bu cihazda Google Pixel kullanacağı düşünülmektedir.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK