HTC M8 Ace Göründü

HTC M8 Ace Göründü

0
PAYLAŞ

HTC’nin amiral gemi modelinin HTC M8 Ace adına sahip modeli ortaya çıktı.

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC,  25 Mart‘ta gerçekleştirdiği tanıtım ile birçok kişinin beğenisini toplayan yeni amiral gemi modelini duyurmuştu. Çift arka kamera ile ilgi çeken HTC One M8 modelinin satış rakamlarından memnun olan HTC’nin bu cihazın mini ve phablet versiyonunu satışa sunması bekleniyordu.

HTC One M8 Video İnceleme

Daha önceden Evleaks tarafından HTC M8 Mini ve HTC M8 Ace adlı iki modelin geleceğini söylemişti. Son olarak HTC M8 Ace’ye ait olduğu söylenen görsel sızdırıldı.

 

htc-one-m8-ace

Sızdırılan görseldeki cihaz hakkında net bir bilgi bulunmamasına rağmen orta seviye bir akıllı telefonun olduğu söylenmekte. Ayrıca bu cihazın One Max’in devam modeli yani One M8’in phablet modeli olarak da gelebileceği de iddia edilmekte. Ortaya çıkan görselde arayüz bulanıklaştırılmış. Bu yüzden arayüz konusunda kesin bir bilgi olmamasına rağmen BlinkFeed’in yer aldığı söylenebilir.

M8 modeli ile benzer bir tasarıma sahip olan bu cihazın önünde yeni HTC logosu yer almakta. Teknik özellikleri hakkında bir bilgi olmamasına rağmen iddialara göre arka bölümde yine çift kameranın yer alması bekleniyor. Ayrıca ekranın yanındaki çerçevelerin de oldukça inceldiği görülüyor.

Bakalım Evleaks tarafından sızdırılan HTC M8 Ace modeli ne zaman tanıtılacak ve hangi özelliklere saihp olacak, merakla bekliyoruz.

LG G Watch 2 Gerçek Olabilir

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK