HTC ile JBL Arasında Dev Anlaşma!

HTC ile JBL Arasında Dev Anlaşma!

0
PAYLAŞ

HTC’nin yeni amiral gemisi modeli HTC 10, BoomSound 2 teknolojisi sayesinde yüksek ses kalitesi vaat ediyor. Daha önce HTC One M7’de dünyaca ünlü ses ekipmanı üreticisi Beats ile ortaklık yapan Tayvanlı marka şimdi de buna benzer bir anlaşmayı JBL ile gerçekleştirdiğini duyurdu.

HTC JBL

HTC ve JBL’in yaptığı açıklamayla beraber iki markanın ortaklaşa üreteceği Reflect Aware C kulaklık modeli de duyurulmuş oldu. Üst düzey bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefleyen Reflect Aware C, klasik 3.5 mm’lik kulaklık girişi yerine doğrudan USB-C portundan bağlantı sağlayacak. Bu sayede bünyesinde pek çok özellik sunacak olan kulaklığın en büyük özelliği ise tıpkı telefonlarda da olduğu gibi aktif gürültü engelleme özelliği olacak. Bünyesinde ses kontrol ve çağrı yanıtlama butonlarının da bulunduğu Reflect Aware C, kulak içini terletmeyen özel tasarımıyla da kullanıcılara ergonomik bir kullanım sunacak.

Kutusundan 3 farklı boyutta silikon çıkacak olan kulak içi kulaklığın fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi verilmedi. Fakat iki markanın ortaklaşa tanıttığı Reflect Aware C’nin ilk etapta sadece HTC 10’un kutusundan çıkabileceği tahmin ediliyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK