HTC Fitness Cihazlarını Tanıttı

HTC Fitness Cihazlarını Tanıttı

0
PAYLAŞ

Tayvanlı şirket, tecrübeli spor markası olan Under Armour’la iş birliğine giderek yeni fitness takip cihazlarını tanıttı.

HTC Fitness Cihazlarını Tanıttı

Adını çıkarttığı başarılı akıllı telefonlarla duyuran HTC yarım bıraktığı giyilebilir teknoloji pazarına tekrar giriyor. Firma daha önce bir akıllı bileklik çıkarmış ancak ürünü bir türlü satışa koyamamıştı. Resmi bir açıklama gelmese de ürünün iptal edildiği düşünülüyor. CES hareketliliğinin başlamasıyla HTC, 3 yeni fitness takip cihazını duyurdu.

uabandlarge

Spor ürünler üreten Under Armour’la birlikte çalışılarak üretilen 3 cihaz; akıllı bileklik, nabız ölçer ve tartı. UA band, aslında bildiğimiz klasik bir akıllı bileklik, günlük yürüyüş, uyku gibi aktivitelerinizi basit bir ekran üzerinde gösterebiliyor. UA Heart Rate ise aktivite sırasında kalp atış hızını ölçmek üzere tasarlanan bir kalp ölçüm cihazı. UA Heart Rate cihazı ayrıca yenilikçi mikro snap teknolojisinden faydalanıyor.

uaheartratelarge

Setin son cihazı ise UA Scale, yani bir nevi akıllı tartı. Bu tartı WiFi bağlantı özelliğine sahip ve LED ekranı bulunuyor. Yapabildikleri arasında ise kilo ölçmek haricinde yağ yüzdesi ölçmek yer alıyor. Bunun yanında UA Scale, 8 kişiye kadar profil saklayabilme özelliğine sahip.

uascalelarge

Bu üç parçalık fitness takımı UA HealthBox’ın tüm üyeleri Android ve iOS telefonlarla eşleşebiliyor. Under Armour isimli uygulamayı Google Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. UA Health Box, 22 ocakta 400 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Set, bugün itibariyle HTC.com ve UA.com’da ön siparişe açıldı.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK