HTC, Android N Güncellemesi Alacak Cihazlarını Açıkladı

HTC, Android N Güncellemesi Alacak Cihazlarını Açıkladı

0
PAYLAŞ

Google, Android I/O 2016 etkinliğinde Android N’i tam olarak tanıtmasa da yeni mobil işletim sistemi hakkında pek çok önemli bilgi verdi. Önümüzdeki ay tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan Android N, akıllı cihazlara 2017 itibarıyla gelecek. Tayvan merkezli akıllı telefon devi HTC de etkinlik düzenlenirken Twitter hesabından yeni Android güncellemesi alacak ilk cihazlarını duyurdu.

htc güncellemesi

Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde amiral gemisi cihazlara gelmesi beklenen Android N konusunda HTC de benzer bir yaklaşım sergileyecek. Paylaştığı görsele göre gelecek yıl ilk etapta yeni amiral gemisi HTC 10, bu modelin selefi HTC One M9 ve orta sınıftaki temsilcisi HTC One A9’a Android N sürüm güncellemesini sunacak olan markanın yeni tanıttığı Desire ve diğer One serisi cihazlarında nasıl bir yol izleyeceği ise en azından şuan için belirsiz durumda gözüküyor.

HTC’nin yapmış olduğu paylaşımı değerlendirecek olursak, Tayvanlı markanın en azından bu 3 cihaza önümüzdeki yılın ilk aylarında Android N’i sunacağını söyleyebiliriz. Keza marka güncellemeler konusunda en hızlı davranan devlerden birisi ve bu açıdan kullanıcılarını tarih konusunda üzmeyecektir. Bakalım diğer Android devleri Android N konusunda nasıl bir strateji izleyecekler?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK