HTC 10’un Üç Farklı Versiyonu Çıkabilir

HTC 10’un Üç Farklı Versiyonu Çıkabilir

0
PAYLAŞ

HTC 10’un üç farklı versiyonu çıkabilir. Son söylentilere göre Tayvanlı akıllı telefon üreticisinin yeni amiral gemisi modeli HTC 10’un üç farklı versiyonu çıkabilir.

beyaz-htc-one-m10

Birkaç haftadır HTC 10’a dair çeşitli haberler ortaya çıkıyor. Şirket, son olarak yaptığı duyuruyla birlikte 12 Nisan’da düzenleyeceği online etkinlikte HTC 10’u duyuracağını bildirdi. Son söylentilere göre HTC 10 modelinde üç farklı seçenek yer alacak. Özellikle son yıllarda akıllı telefon üreticilerinin sunduğu çeşitliliğin HTC 10 için de geçerli olduğu belirtiliyor.

En taban modelin Qualcomm Snapdragon 652 ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca bu modelde 3 GB RAM ve 16 GB’lık dahili depolama alanı sunulacak. Bu modele ek olarak ara modelde ise Snapdragon 820 yonga seti kullanılacak. 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanıyla gelecek olan bu ara modelin yanı sıra bir de en tepeye hitap eden daha da üst seviye bir HTC 10 çıkarılacak. En yüksek performans verecek olan modelde yine Qualcomm Snapdragon 820 bulunacak. Ancak, RAM 4 GB ve depolama alanı ise 128 GB olacak.

Üç modelde de 2560 x 1440 piksel çözünürlükte görüntüler oluşturabilecek 5.15 inç’lik Super LCD 5 ekranın geleceği tahmin ediliyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK