HTC 10’un Kamerası ve Hi-Res Ses Sistemi İddialı Geliyor!

HTC 10’un Kamerası ve Hi-Res Ses Sistemi İddialı Geliyor!

0
PAYLAŞ

Samsung, LG ve Huawei gibi büyük markaların ardından amiral gemisi modelini neredeyse en son tanıtan marka olan HTC, tamamıyla yeniden tasarlanan HTC 10 ile büyük bir sıçrayış yapmayı hedefliyor. Tayvanlı marka cihazın arka kamera performansı ve Hi-Res yüksek çözünürlüklü ses sistemini ön plana çıkarıyor.

htc 10 ses

Markanın geçtiğimiz haftalarda sunduğu tanıtımlarda cihazın ses performansının ve kamerasının üzerinde duruluyor ve bu bileşenlerin “dünya standartlarında” olduğu ifade ediliyordu. Bugün tanıtılan HTC 10’da bulunan 12 megapiksel çözünürlüklü ana kamera; optik görüntü sabitleme (OIS), lazer otofokus, çift LED flaş ve F/1.8 diyafram açıklığı gibi özelliklere sahip. Ayrıca gelişmiş çekim modları ve RAW formatında görüntü çekebilme yeteneği de UltraPixel 2 kamerayı neredeyse benzersiz kılıyor.

5 megapiksel çözünürlüğündeki UltraSelfie adı verilen öz çekim kamerasında da dünyada ilk defa OIS özelliği kullanılmış. Bu açıdan da oldukça iddialı olan cihaz aynı zamanda Hi-Res yüksek çözünürlüklü 24 bit DAC ses sistemiyle kullanıcılara canlı bir müzik deneyimi sunacak. Türkiye’de 2999 TL’lik bir fiyattan alıcı bulacak olan HTC 10, bakalım son kullanıcı performansıyla kullanıcıları etkilemeyi başarabilecek mi?

htc 10 kamera

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK