Hitman GO’nun Çıkış Tarihini Açıklandı

Hitman GO’nun Çıkış Tarihini Açıklandı

0
PAYLAŞ

Bir süre önce duyurulan Hitman GO’nun çıkış tarihi netlik kazandı

Son olarak Hitman: Absolution isimli yapımla konsollarımıza konuk olan Ajan 47’den uzun zamandır haber alamıyorduk. Square Enix, 2012 yılında yayınladığı son Hitman oyunundan sonra seriyi inzivaya çekme kararı almış ve sonraki Hitman oyununu bir sonraki jenarasyonda görebileceğimizi ima eden söylemlerde bulunmuştu.

Square Enix’in sözünü ettiği yeni jenerasyon konsolların, yani PlayStation 4 ve Xbox One’ın piyasaya sürülmesinin akabinde firmadan yeni Hitman oyunu üzerine olan beklentilerde artmıştı.

 

hitman

 

Herkes Square Enix’ten yeni nesil grafiklere sahip bir Hitman oyunu beklerken, firma herkesi yanıltarak mobil platformlar için satışa sunulacak olan bir Hitman oyunu üzerinde çalıştığını açıklamıştı.

Dahası Square Enix’in üzerinde çalıştığı Hitman GO isimli yapım, alışılageldik Hitman oyunlarından farklı olarak strajeti türünde bir yapımdı. Ajan 47 ile aksiyonun içerisine dalmayı alışkanlık haline getiren Hitman fanları Square Enix’in duyurduğu Hitman GO karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı.

Square Enix, iOS ve Android için geliştirilen Hitman GO’nun çıkış tarihi ve fiyatını açıkladı. Firmadan yapılan açıklamada Hitman GO’nun 17 Nisan’da 4.99 dolarlık etiket fiyatıyla App Store üzerinden satışa sunulacağı belirtildi. Oyunun Google Play’de ne zaman satışa sunulacağına dair bir bilgi ise henüz paylaşılmış değil.

Age of Empires’ın mobil versiyonu duyuruldu

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK