Heartstone’a Tek Kişilik Paket

Heartstone’a Tek Kişilik Paket

0
PAYLAŞ

Blizzard’ın kart oyunu Heartstone’u artık tek başınızada oynayabilirsiniz. 

Bildiğiniz üzere Blizzard’ın kart oyunu Heartstone geçtiğimiz günlerde beta sürümünden çıkarak bütün oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Beta sürümünden beri oyunu takip edenlerin yanı sıra kısa süre içerisinde oyun binlerce kişiye ulaştı. Heartstone’un iPad sürümünün de piyasaya çıkmasının ardından Blizzard’dan oyun için bir sürpriz daha geldi. Heartstone için gelecek yeni ek paket ile birlikte oyuncular oyunu tek başlarına da oynayabilecekler.

 

Curse of Naxxramas_1_scroll

 

Heartstone online bir kart oyunu olarak bilinse de son gelen ek paket ile birlikte oyuncular isterlerse oyunu tek başlarına da oynayabilecekler. Normalde oyunun yalnızca ilk bölümünde ki eğitim kısmı oyunculara tek başına oynama imkanı sunuyordu ancak son açıklanan paket ile birlikte eğitim bölümü ardından da tek başlarına oyuna devam edebilecekler.

Amerika’da gerçekleşen bir oyun geliştiricileri konferansında açıklanan paketin kısa süre içerisinde oyuncular tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor. Blizzard bu paketin adını ise Curse of Naxxramas koymuş.

Tek kişi oynama deneyiminin yanı sıra Curse of Naxxramas ek paketi ile gelen diğer yenilikler arasında ise yeni kartlar ve yeni herolar bulunuyor. Yeni ek paket ile birlikte Heartstone’a 30 yeni kart ekleniyor. Yeni kartlara ek olarak ise birde oyun masası geliyor.

Curse of Naxxramas’ın beş haftaya yayılarak açılacağı v eek paketin ilk bölümü bütün oyuncular için ücretsiz olacak. Diğer bölümler ise oyun içi parayla alınabileceği gibi gerçek para ile de satın alınabilecek.

Curse of Naxxramas paketi Bilgisayar, Mac ve iPad için aynı anda yayınlanacak ancak henüz açıklanan net bir tarih yok.

Amazon’un Akıllı Telefonu Haziran’da Gelebilir

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK