Half-Life’ın ve Street Fighter’ın Yapımcıları Neyin Peşinde?

Half-Life’ın ve Street Fighter’ın Yapımcıları Neyin Peşinde?

0
PAYLAŞ

Oyun dünyasının iki büyük devi olan Capcom ve Valve, ‘zombi’ temalı popüler yapımlarını birleştirme kararı aldı.

Capcom ve Valve, ‘Resident Evil 6 x Left 4 Dead 2’ projesini duyurdu. İnteraktif eğlence sektörünün en ünlü yayıncılarından ikisi arasındaki bu proje ile Left 4 Dead 2 karakterleri Resident Evil 6’nın PC versiyonuna konuk olacak. Resident Evil 6’daki düşmanlar ise Left 4 Dead 2’nin PC versiyonunu istila edecekler. Tüm bu içerikler kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak.

re6l4d

Resident Evil 6’da PC’ye özel ‘The Mercenaries No Mercy’ modunu oynarken Left 4 Dead 2’nin ikonik karakterleri Coach, Nick, Ellis ve Rochelle’yi seçebilecekler. Her bir karakter Resident Evil 6’da kullanabilmeleri için kendilerine özel silah seçimlerine sahip olacak. Bu dört kahramana ek olarak Left 4 Dead serisinin ünlü zombilerinden ikisi, Witch ve Mini Tank da bu moda teşrif edecekler. Bu yeni ve özel içerik 15 Nisan’dan itibaren Resident Evil 6’nın PC versiyonu için arka planda otomatik olarak indirilecek.

Left 4 Dead 2’nin PC versiyonuna ise Resident Evil 6’nın en korkunç düşmanları Lepotitsa, Napad ve Ogroman konuk olacak. Bu üç karakter de Valve’ın ünlü geliştiricileri tarafından Steam Workshop araçları kullanılarak Left 4 Dead 2 kadrosuna katılacaklar.

>>Bu Goller Kaçar mı? Kaçar!

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK