HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

Teknoloji dünyasındaki tüm yeniliklere ulaşabileceğiniz size özel teknoloji portali

 

Günlük 30.000 tekil kullanıcının ziyaret ettiği Scroll, teknoloji dünyasındaki tüm yenilikleri okuyucularına hızlı bir şekilde sunmaktadır. Scroll, özgün içeriğe sahip ve detaylı haberleri, ürün inceleme videoları, özel makaleleri, detaylı inceleme yazıları, trend teknolojileri ve piyasaya çıkan tüm teknolojik ürünlerden detaylı bilgileri okuyucularına www.scroll.com.tr adresinden 7 gün 24 saat sunmaktadır.

Ayrıca aylık ve tamamen ücretsiz olarak yayınlanan Scroll tablet dergi versiyonunu okuyucular, dilerlerse App Store’dan tablet ya da akıllı telefonlarına indirerek okuyabilirler.

Scroll, detaylı analiz yazıları, kapsamlı donanım, yazılım ve internet makaleleri, satın alma rehberi, yeni ürünlerin detaylı incelemesi, trend ve gelecek teknoloji yazıları, araştırma makaleleri, uzman yorumları ve tavsiyeleri, ipuçları, oyun, fotoğraf ve donanım, yazılım, internet pratik konularıyla oldukça zengin bir içeriğe sahip.

 

Gizlilik Sözleşmesi

Scroll.com.tr web sitesi ve Scroll Dergi içerisinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece İ.Z. Medya aittir. Bilgiler, İ.Z. Medya’nın yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

İ.Z. Medya, hiçbir koşulda, İçerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dahil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.

Scroll.com.tr web sitemizde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde İ.Z. Medya’ya ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından İ.Z. Medya sorumlu değildir.

Scroll.com.tr internet sitesinde verilen bilgiler ve Scroll Dergi içeriği, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadırlar. İ.Z. Medya, ziyaretçiye, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dahil web sitesinde yer alan bilgilerle da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Scroll.com.tr sitesi ve Scroll Dergi’nin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, İ.Z. Medya ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

İ.Z. Medya, Scroll.com.tr İnternet sitesinde ve Scroll Dergi’de yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Scroll.com.tr  web sitemizin ve Scroll Dergi’nin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bildirmek için bize info@scroll.com.tr ulaşabilirsiniz.