Haftanın iPhone Uygulamaları – 2

Haftanın iPhone Uygulamaları – 2

0
PAYLAŞ

App Store’da yer alan en iyi iPhone uygulamaları sizler için bir araya getiriyoruz. Her iPhone’da bulunması gereken bu uygulamaların detayları haberimizde.

iPhone’u diğer akıllı telefonlardan farklı kılan en önemli özelliklerinden biri de hiç şüphesiz App Store’da yer alan zengin uygulama içeriği. Biz de sizler için App Store’da yer alan bu uygulamalardan her hafta 5 tanesini seçmeye devam ediyoruz. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve hemen bu haftanın uygulamalarına geçelim.

Sountracking

Sadece dinlediğiniz müzikleri paylaşmak üzerine hazırlanmış bir uygulama olan SoundTracking, geçtiğimiz ay 4.2 sürümüne güncellenerek her güncellemede olduğu gibi yine yepyeni özelliklere kavuştu.

 

Soundtracking - Scroll

 

SoundTrakcing ile bulunduğunuz ortamda çalan şarkıyı ya da o anda telefonunuzda dinlemekte olduğunuz şarkıyı dilerseniz SoundTracking’de dilerseniz Facebook, Twitter, FourSquare hesaplarınızda paylaşabilir ya da yeni şarkılar keşfetmek için en çok beğenilen şarkılara bir göz atabilirsiniz. Ayrıca Premium Spotify ya da Unlimited Rdio hesaplarından birine sahipseniz, uygulama ile şarkıları tam olarak dinleyebileceğinizi de belirtelim. Soundtracking’i buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK