Haftanın iOS Uygulamaları

Haftanın iOS Uygulamaları

1
PAYLAŞ

Her hafta olduğu gibi bu hafta App Store’daki en iyi uygulamaları sizler için seçtik.

iOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletleriniz için App Store’daki binlerce uygulamanın içinden sizler için en iyilerini seçmeye devam ediyoruz. Her hafta olduğu gibi bu haftada 5 uygulama ile karşınızdayız. Dilerseniz daha fazla uzatmadan haftanın iOS uygulamalarına bakalım.

Note by LKMAKE

iOS platformu için hazırlanan not alma uygulamalarından biri olan ve basit bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkan uygulamalardan biri olan Note by LKMAKE kısa süre önce iPhone, iPad ve iPod Touch modelleri için kullanıma sunuldu. Kai Luo tarafından hazırlanan iOS 7 ve üzeri işletim sistemi ile çalışan bu not alma uygulaması beyaz ve sadece bir arayüze sahip.

Note_by_LKMAKE_scroll

Kolay bir şekilde notlarını alabildiğiniz uygulama birçok farklı avantajı da sunuyor. Oluşturduğunuz notlara etiketler ekleyebilerek daha kolay bulma imkanı bulunuyor. Bunun dışında iCloud senkronizasyonu yaparak diğer cihazlarda görüntüleyebilirsiniz. Farklı yazı tipleri ve renkler ile notlarınza can katabileceksiniz. Not alma üzerine kurulu olan Note by LKMAKE birçok farklı imkanı sunuyor.

iPhone ve iPod Touch için Note by LKMAK uygulamasını buradan, iPad için ise buradan indirebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK