Haftanın Android Uygulamaları

Haftanın Android Uygulamaları

0
PAYLAŞ

Bu haftada sizler için birbirinden yararlı Android uygulamaları seçtik. 

Android telefon ve tablet kullanıcıları için bu hafta seçtiğimiz uygulamalar arasında yer alan Moovit şehir içi yolculuklarınızı kolaylaştıracak. Valet sayesinde ise artık arabanızı nereye park ettiğinizi düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Akıllı cihazınızda yer alan dosyalarınızı düzenlemenizi ve kolay bir şekilde kullanmanızı sağlayacak FileManager uygulamasını da çok beğeneceksiniz..Confide uygulaması ise tam anlamıyla gizli mesajlaşmak isteyen kullanıcılara ajanların mesajlaşmasına çok yakın bir mesajlaşma deneyimi sunacak.

 

Moovit

moovit-canli-ulasim-bilgisi-scroll

 

İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşanan trafik problemi nedeniyle insanlar kendi araçlarıyla değil toplu taşıma araçları ile yolculuk etmeyi daha mantıklı bulabilir ancak toplu taşıma araçlarını kullanmak çoğu zaman kolay olmaz. Hele de İstanbul’a yabancıysanız toplu taşıma araçlarına ulaşmak için yapacağınız tek şey en ilkel yöntem ile çevredekiler sormaktır.

Moovit uygulaması sayesinde ise artık toplu taşıma araçlarına ulaşmak çok kolay. Uygulama kullanıcıya verdiği gerçek zamanlı bilgi ile hangi toplu taşıma aracının tam olarak ne zaman nereden geçeceğini bildirir. Öte yandan uygulama kişiye gitmek istediği noktaya gidebileceği en hızlı güzergahı çıkartarak büyük kolaylık sağlar.

Şuan için ülkemizde İstanbul ve İzmir şehirlerinde aktif olarak kullanılabilen Moovit’in kullanımı da oldukça basit. Harita üzerinde tam olarak nerede olduğunuzu gösteren uygulama, içerisinden en yakın olduğunuz toplu taşıma durağını görebilir ve durağın üzerine gelerek hangi aracın tam olarak ne zaman bu duraktan geçeceği bilgisini alabilirsiniz.

Dünya üzerinde 20 ülkede hizmet veren Moovit uygulamasını sizlerde arzu ederseniz ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK