Haftanın Android Uygulamaları

Haftanın Android Uygulamaları

1
PAYLAŞ

Android severler için bu hafta yine birbirinden ilginç uygulamalar geliyor.

Bu hafta Android cihaz sahipleri için seçtiğimiz uygulamalar arasında birbirinden güzel ve bir o kadar faydalı uygulamalar yer alıyor. Poweramp müzik oynatıcısı uygulaması, SwiftKey Keyboard akıl okuyan klavye uygulaması, telefonunuzun arkasını şeffaf yapabileceğiniz Transparent Screen uygulaması, Twitter’a yeni bir soluk getiren Fenix for Twitter uygulaması ve akıllı cihazında farklı tasarımlar görmeyi seven kullanıcılar için Velur – Icon Pack uygulaması sizin için seçtiklerimiz arasında yer alıyor.

Poweramp

poweramp-scroll

Güçlü bir müzik çalar uygulaması olarak karşımıza çıkan Poweramp’ı diğer müzik oynatıcı uygulamalardan ayıran en dikkat çekici özelliliği sahip olduğu onca özelliğin ve kalitesinin yanı sıra batarya dostu bir uygulama olması. Uzun süreli kullanımlarda benzer uygulamalarla kıyaslandığında oldukça başarılı bir performansa sahip olduğu söyleyebiliriz.

Hemen hemen bütün dosya formatlarını çalıştırabilen uygulama, ayrı ayrı bass ve tremble ayarlarını yapabilmenize olanak sağlıyor. Buna ek olarak uygulama içerisinde yer alan 10 bantlı ekolayzer sayesinde dinlediğiniz müziğe dair hemen hemen bütün ayarları yapabiliyorsunuz.

Şarkı sözü ile arama özelliği ile Poweramp içerisinde sahip olduğunuz parça listeleri arasında dilediğiniz şarkıyı çok kolay bir şekilde bulmanız mümkün. Öte yandan uygulama alt yazı desteğine de sahip.

Kolay kullanımı ve göze hoş gelen tasarımının yanında benzerlerine göre çok daha uzun süre müzik dinleyebilmenizi sağlayan Poweramp’i sizde çok seveceksiniz.

Poweramp’i  buradan indirebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK