Haftanın Android Oyunu

Haftanın Android Oyunu

0
PAYLAŞ

Bundan sonra her hafta Pazartesi günü yeni bir Android oyunuyla karşınızdayız. Bu haftanın Android oyunu Can Knockdown 3. Bakalım oyun bizlere neler sunuyor?

Her hafta sonu girdiğimiz Haftanın Teknoloji Gündemi programından sonra, bundan sonra her Pazartesi Haftanın Android Oyunu programımızla da karşınızdayız. Böylece her hafta birbirinden güzel ücretsiz Android oyununu, videoda sizlerle beraber inceleyeceğiz.

haftanın android oyunu

Bu Haftanın Android Oyunu: Can Knockdown 3

Nesne fırlatma oyunlarının en heyecanlı yapımlarından olan Can Knockdown 3, üçüncü sürümü ile mobil dünyanın uzun süredir karşısında.

Başarılı yapısı ve sıra dışı oyun içi görselleri ve gelişmiş fizik motoruyla  büyük beğeni toplayan oyunda amacımız verilen beyzbol toplarını fırlatarak istenen hedefleri yıkmaya veya patlatmaya çalışmak. Hem stratejik, hem zeki hem de hızlı olmayı gerektiren oyunda atış hakkınız üç top ile kısıtlı ancak zaman zaman top bonuslarını vurarak yeni hak kazanma şansınız da doğabiliyor.

Yeni sürümde daha da geliştirilen oyun, özellikle fizik motorundaki iyileştirmeler ile dikkat çekiyor. Benzersiz bölüm kurguları ve bir yapboz niteliğindeki zorlayıcılığı ile beğeni toplayan oyun, başarılı görsel efektleri ile dikkat çekiyor.  Oyun için hazırladığımız videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Can Knockdown 3‘ü ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK