Güvenlik Kameralarına Özel WD Purple

Güvenlik Kameralarına Özel WD Purple

0
PAYLAŞ

WD, güvenlik kamerası uygulamaları için özel olarak üretilen 3.5 inç’lik, yüksek kapasiteli bir sabit sürücü serisi olan WD Purple‘ın satışa sunulduğunu duyurdu.

Güvenlik kamerası kayıt üniteleri için özel olarak tasarlanan WD Purple sabit sürücüleri, azami sekiz sabit sürücü ve 32 adet yüksek çözünürlüklü (HD) video kamera barındıran, ev ve küçük işletmelerin yeni ve mevcut güvenlik ortamlarında ön plana çıkıyor. WD Purple, 1 TB ile 4 TB arasında kapasite seçenekleriyle sunuluyor. Kesintisiz olarak çalışan dijital PVR, DVR ve NVR kayıt ortamlarının gereksinimlerini karşılayacak şekilde optimize edilen WD Purple sabit sürücüleri, düşük enerji tüketimi ve veri merkezi düzeyinde depolama için pek çok gelişmiş özellikleri sunuyor.

 

wd_purple_scroll

 

ATA kesintisiz veri iletimi ile kombine edildiğinde, AllFrame teknolojisi, veri akışını ve görüntü oynatımını iyileştiren tescilli önbellek kullanım kuralları yönetimi teknolojisi sayesinde video görüntü kayıtlarının kaybını azaltmaya yardımcı oluyor. WD Purple, bir güvenlik kamerası kayıt sistemi içerisindeki video görüntü pikselleşmesi ve kesintilerini engelleyen, özel firmware güncellemeleri içeriyor. AFT, WD ve diğer sürücü üreticileri tarafından sabit sürücü kapasitelerini genişletmeye devam edebilmek için benimsenen ve arttırılmış alansal yoğunlukları mümkün kılan, daha etkili bir medya formatıdır.

Yeni veya mevcut güvenlik kamera sistemlerine kolay entegre edilmek üzere üretilen WD Purple sabit sürücüleri, güvenlik kamerası cihazları sınıfı standartlarına göre tasarlanıp, test edilmiş ve sektörün öncü şase ve çipsetleri ile uyumlu.

Mart ayı ortasından itibaren satışa sunulacak olan WD Purple güvenlik kayıt sınıfı sabit sürücüler fiyatları;  3.5-inç’lik 1 TB sürücü için  75 dolar +KDV, 2 TB sürücü için 115 dolar +KDV, 3 TB sürücü için 150 dolar +KDV ve 4 TB sürücü için de 225 dolar +KDV olarak belirlenmiş.

Xerox’tan Yırtılmayan Kağıtlar

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK