Günün Mobil Uygulaması: SocialCam

Günün Mobil Uygulaması: SocialCam

0
PAYLAŞ

Fotoğraf çekip paylaşmayı sevenler için birçok fotoğraf paylaşım uygulaması bulunuyor. Peki videolarınız içinde benzer bir sosyal ortam olsa güzel olmaz mıydı? Eğer sizde böyle düşünüyorsanız tam size göre bir uygulama önerimiz var.

Socialcam hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlar tarafından kullanılabilen bir video paylaşım uygulaması olarak marketlerde yer alıyor. Şuan 10 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan SocialCam ile çektiğiniz videoları ya da başka ortamlardaki videoları paylaşabilir, takip edebilir ve paylaşılan videolara yorumlar yapabilirsiniz. Galerinizden videolarınızı eklemeden önce filtreler eklemenizde mümkün.

socialcam

Sosyal video ağınıza video yüklemek istediğinizde dilediğiniz uzunlukta ve boyutta video seçebilirsiniz çünkü Socialcam bunlar için herhangi bir sınırlama koymuyor.  Ayrıca eklediklerinize arkadaşlarınızı da etiketliyebiliyorsunuz ve arkadaşlarınız tarafından etiketlendiğinizde anında size bildirim geliyor.

Eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak sosyal video uygulaması olan Socialcam’i buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK