Günün Dedikodusu: LG Akıllı Saat Geliştiriyor

Günün Dedikodusu: LG Akıllı Saat Geliştiriyor

0
PAYLAŞ

Akıllı telefonlar ve tabletlerden sonra akıllı saatler kullanıcıların hayatına girmeye hazırlanıyor. İddialara göre Samsung’tan sonra LG de akıllı saat yapımı için kolları sıvamış durumda.

Mobilite dünyasında akıllı telefonlar ve tablet savaşları tüm hızıyla sürerken, akıllı saatler de buna katılacak. Bir süredir akıllı saatler hakkında iddialar vardı, hatta geçmişte bir takım örnekler de piyasaya sürüldü. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S4’ü tanıtan Samsung, akıllı saat üstünde çalıştığını açıkladı. Diğer yandan Apple’ın ve Google’ın da akıllı saatle ilgili bir takım çalışmaları olduğu dedikoduları var. Bu konuda Apple’ın aldığı bazı patentlerden yola çıkılıyor.

lg

Korean Times’ta çıkan haberde isimsiz bir kaynak tarafından LG’nin de akıllı saat projesine girdiği belirtiliyor. İşin dikkat çeken tarafı ise ortada Google Glass tarzında bir ürün de yer alıyor. Kafa karıştırıcı ve havada kalan bölüm zaten burası. Zira bu ürünün akıllı saatle olan bağlantısı belli değil. Şimdilik sorular cevapsız kalmış durumda. Firefox işletim sistemini kullanacağı söylenen cihazın ne gibi özelliklere sahip olacağını ise ilerleyen günlerde göreceğiz. Gene beklemekten başka çaremiz kalmıyor. Ancak gelişmeler oldukça sitemizden sizlere bildireceğiz.

Akıllı saatler hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK