Güncel Amiral Gemileri Karşı Karşıya!

Güncel Amiral Gemileri Karşı Karşıya!

0
PAYLAŞ

Ağırlık

Ağırlıklı olarak metal ve cam malzemelerin kullanılmaya başlanıldığı amiral gemisi akıllı telefon gövdeleri boyutları ölçüsünde ağırlık olarak da büyüyor. Bu konuda Galaxy S8+ rakiplerinin önüne geçerken iPhone 7 Plus ise listenin en sonunda yer alıyor.

Batarya

Büyük oranda cep telefonu kullanıcılarının en çok şikayet ettiği konuların arasında cihazların kullanım süresi yer alıyor. Böylesine üstün performans sunan cihazların kullanımda 1 günü tamamlayamaması kablolara bağlı kullanıcıları beraberinde getiriyor. Bu konuda da Galaxy S8+ öne çıkarken Pixel XL, OnePlus 3T ve LG G6 takibini sürdürüyor.

Sanal Asistan

Oldukça popüler ve ilgi gören bir diğer kriter de sesli asistanlar. Kullanıcıların cihaza dokunmadan kullanabilmesini sağlayan bu yapay zekalar her geçen gün geliştirilmeye devam ediyor. Samsung son tanıttığı sanal asistanı Bixby ile iddialı gibi görünse de Apple tarafından uzun süredir sunulan Siri hala bir adım önde. Ayrıca Android işletim sistemine sahip bir çok akıllı telefon da Google Asistan’ı kullanabiliyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK